Pro radost

Havajský sen

Havajský sen

Počet zhlédnutí : 7721

Proteiny a vláknina v tomto fantastickém tropickém nápoji pomohou udržet hladinu vašeho krevního cukru v rovnováze. Udrží vás na nohou a dobré mysli. A zatímco budete upíjet drink veselé barvy, můžete se v duchu přenést třeba na písečné pláže do dalekého Karibiku.

Ingredience

Postup přípravy

Vložte všechny tuhé ingredience do vysoké nádoby.
Dolijte kokosové mléko - po úroveň MAX.
Rozmixujte do hladka - zabere to přibližně 30 sekund.

 • Kapusta kadeřavá

  Kapusta kadeřavá má velmi vysokou koncentraci dvou důležitých antioxidantů - karotenoidů a flavanoidu - které prokazatelně pomáhají v prevenci rakoviny močového měchýře, prsu, tlustého střeva, vaječníků a prostaty. Kapusta kadeřavá také obsahuje širokou škálu vitamínů a minerálních látek, které podporují kardiovaskulární zdraví a detoxikaci organismu.

 • Kokosové mléko

  Nápoje s kokosovým mlékem jsou jiné než to husté kokosové mléko, které je k dostání v plechovce a má nižší obsah kalorií a gramů tuku. Kokosový tuk je hlavně nasycený tuk, který měl až do nedávna špatnou reputaci.

 • Ananas

  Pouhý jeden šálek sladkého, osvěžujícího ananasu dodává 76,5 % denní doporučené dávky manganu, stopového prvku zásadního pro produkci energie a antioxidantů. Ananas také obsahuje vitamín C, který podporuje imunitu. Navíc ananas zklidňuje trávení a má protizánětlivé účinky.

 • Banán

  Banány jsou snadno stravitelné a obsahují draslík, vlákninu, mangan a vitamín C, což z nich dělá vynikající potravinu pro děti a osoby, které se zotavují z nemoci. Přispívají k dobrému spánku a zlepšují imunitu. Také pomáhají se vstřebáváním a uchováváním vápníku v těle.

 • Chia semínka

  Toto mayské semínko obsahuje úžasnou směs bílkovin, sacharidů, tuků a vlákniny, což z něj dělá ideální povzbuzovač! Má rovněž vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které pomáhají tělu stabilizovat hladinu cukru v krvi a zpomalit trávení sacharidů. Dále jsou chia semínka dobrým zdrojem železa, vápníku a zinku. Tato malá semínky opravdu dokáží vše!

Top