Pro radost

Jahodová Pina Colada

Jahodová Pina Colada

Počet zhlédnutí : 5290

Obzvlášť za teplých letních dnů cítíme extrémní chuť na něco tropického a ledového! Tyto nápoje však zpravidla obsahují šílené množství cukru a kalorií, kterými nechceme plýtvat v pouhém nápoji. Máme řešení! Zkuste tuto přírodně sladkou explozi exotických chutí! Existuje i zdravější způsob, jak uspokojit svou touhu po slaďoučkém tropickém nápoji.

Ingredience

Postup přípravy

Mixujte všechny ingredience do hladké konzistence.

 • Kokosové vločky

  Může být těžké najít čerstvý kokos jinde než ve specializovaných prodejnách, nemluvě o tom, kolik práce stojí tyto uličníky otevřít! Pokud byste tuto část raději přeskočili a přešli přímo k jídlu, zkuste namísto toho použít neslazené kokosové vločky! Neslazené kokosové vločky, které se prodávají po baleních, jsou obvykle jen kousky sušené kokosové dužiny, které se někdy používají jako dekorace při pečení.

 • Chia semínka

  Toto mayské semínko obsahuje úžasnou směs bílkovin, sacharidů, tuků a vlákniny, což z něj dělá ideální povzbuzovač! Má rovněž vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které pomáhají tělu stabilizovat hladinu cukru v krvi a zpomalit trávení sacharidů. Dále jsou chia semínka dobrým zdrojem železa, vápníku a zinku. Tato malá semínky opravdu dokáží vše!

 • Kokosové mléko

  Nápoje s kokosovým mlékem jsou jiné než to husté kokosové mléko, které je k dostání v plechovce a má nižší obsah kalorií a gramů tuku. Kokosový tuk je hlavně nasycený tuk, který měl až do nedávna špatnou reputaci.

 • Med

  Surový organický med dodává často nezbytnou energii díky svým sladkým sacharidům. Med je také skvělý na úlevu od bolesti v krku, ranní nevolnost a infekci močového měchýře. I když by měl být chápán jako běžné sladidlo, je surový med daleko zdravější než rafinované cukry dextróza a sacharóza.

Top