Pro radost

Jahodové smoothie

Jahodové smoothie

Počet zhlédnutí : 4610

Ingredience

Postup přípravy

Všechny ingredience dáme do mixéru a rozmixujeme na jemnou strukturu. Podáváme ihned nebo necháme vychladit do ledničky. Smoothie je ideální na občerstvení k bazénu nebo po cvičení :).

Postup přípravy

Postup přípravy

 • Jahody

  Tyto sladké pochoutky jsou nabité fenoly, které chrání srdce, působí proti rakovině a zánětům. Jahody mají velice univerzální chuť a dobře doprovází širokou škálu dalších chutí a textur, což z nich dělá ideální přísady do vašeho NutriBlastu. Než je přidáte do svého NutriBlastu, důkladně je opláchněte a odstřihněte zelené stopky.

 • Jablko

  Jablka bohatá na antioxidanty, které údajně působí proti několika typům rakoviny, by mohla být dost dobře klíčem k tomu, jak si "udržet doktora daleko od těla". Přispívají k boji proti srdečním onemocněním, přibývání na váze a vysoké hladině cholesterolu. Vláknina obsažená v jablkách je důležitá v prevenci reabsorpce cholesterolu.

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

 • Limetková šťáva

  Ach, neexistuje nic tak úžasného jako čerstvě vymačkaná limetková šťáva! Limeta, sladká příbuzná citronů, je často používá v salsách nebo vymačkaná na salát, ale troška limetkové šťávy může být skvělou přísadou v kterémkoli NutriBlastu, kterému dá trošku jiskrný nádech, který možná potřebujete.

Top