Pro radost

Ledová oříšková káva

Ledová oříšková káva

Počet zhlédnutí : 3097

Ledové osvěžení v podobě kávového shaku s bohatou příchutí lahodných lískových oříšků s čokoládou musíte zkusit! Tyto chutě tvoří dohromady tvoří kouzelnou směs, která uspokojí vaše chutě a dodá vám energii, kterou potřebujete! K tomu všemu nízkotučné a bez cukru!

Ingredience

Postup přípravy

Vložte všechny ingredience do vysokého pohárku a mixujte 30 s. do hladké konzistence.

  • Stévie (v tekuté i práškové formě)

    Pokud se podíváme na všechen ten výzkum zaměřený na škodlivé účinky cukru, vypadá to jako závod o to, kdo najde tu příští "zdravou" alternativu. Možná je to stévie! Tato malá bylina se sladkými listy z Jižní Ameriky nabízí sladkost bez kalorií a s fytochemickými látkami rostlinného původu, u kterých bylo prokázáno, že pomáhají regulovat hladinu cukru a cholesterolu v krvi a krevní tlak.

  • Kakao

    Tato mayská superpotravina je čokoláda ve své nejčistší podobě. Kakao je nejlepší přírodní pomůcka na podporu hubnutí a dodání energie. Syrové kakao podporuje srdeční činnost a má nejvyšší koncentraci antioxidantů ze všech potravin na celé planetě! Pomáhá udržovat rovnováhu hladiny cukru v krvi a okysličuje krev. Kakao je mimořádně bohaté na hořčík, chrom, železo, mangan, fosfor, zinek a měď.

  • Lískové oříšky

    Lískové oříšky jsou bohaté na tuky zdravé pro srdce a obsahují velké množství vitamínů, včetně vitamínu E, vitamínu B a kyseliny listové, přičemž všechny tyto látky jsou důležité pro udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů. Dále obsahují draslík, vápník a hořčík.

Top