Pro radost

Malinový Smoothie Spritz

Malinový Smoothie Spritz

Počet zhlédnutí : 1325

Pokud máte rádi smoothie a rádi pijete sodu s bublinkami, proč je nezkusit z kombinovat! Získáte překvapivě lahodný a osvěžující Smoothie Spritz! Použijte sezónní bobule, ať už maliny, ostružiny, lesní plody či borůvky (mražené vás osvěží ještě více). Pokud jste na sladší nápoje, přidejte med či zdravou stevii. Vychutnejte si léto s perlivým smoothie v ruce!

Ingredience

Postup přípravy

Postup přípravy

Pokud máte rádi smoothie a rádi pijete sodu s bublinkami, proč je nezkusit z kombinovat! Získáte překvapivě lahodný a osvěžující Smoothie Spritz! Použijte sezónní bobule, ať už maliny, ostružiny, lesní plody či borůvky. Pokud jste na sladší nápoje, přidejte med či zdravou stevii. Vychutnejte si léto s perlivým smoothie v ruce!

Postup přípravy

  • Maliny

    Kdo zvládne odolat příjemně měkkým, sladko-trpkým malinám? Tyto malé plody jsou jedničky v boji proti rakovině, jsou plné fytoživin blokujících volné radikály a antioxidantů ellagitanninů, které jsou pro maliny jedinečné. Maliny zakoupené v obchodě jsou připravené ke zpracování po rychlém opláchnutí a osušení.

  • Ostružiny

    Tato magická tmavě fialová bobule je nabitá antioxidanty a obsahuje vlákninu, kyselinu listovou a vitamíny C a K. Ostružinová semínka jsou také bohatá na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které lze uvolnit díky extrakčním čepelím NutriBulletu. Jednoduše je před extrakcí živin opláchněte a přidejte do své vysoké nádoby.

  • Med

    Surový organický med dodává často nezbytnou energii díky svým sladkým sacharidům. Med je také skvělý na úlevu od bolesti v krku, ranní nevolnost a infekci močového měchýře. I když by měl být chápán jako běžné sladidlo, je surový med daleko zdravější než rafinované cukry dextróza a sacharóza.

Top