Pro radost

Podzimní skořicovo jablečný shake

Podzimní skořicovo jablečný shake

Počet zhlédnutí : 5821

Užijte si podzim provoněný skořicí a jablky, které v kombinaci s mandlovým mlékem vytvářejí neodolatelnou chuť.

Ingredience

Postup přípravy

Všechny ingredience vložte do NutriBulletu a mixujte do hladka.

Postup přípravy

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Jablko

  Jablka bohatá na antioxidanty, které údajně působí proti několika typům rakoviny, by mohla být dost dobře klíčem k tomu, jak si "udržet doktora daleko od těla". Přispívají k boji proti srdečním onemocněním, přibývání na váze a vysoké hladině cholesterolu. Vláknina obsažená v jablkách je důležitá v prevenci reabsorpce cholesterolu.

 • Nutriblast superboost
  Nutriblast Superboost je originální, 100% organická směs superpotravin bez obsahu lepku určená pro váš každodenní nápoj Nutriblast. Obsahuje ty nejkvalitnější suroviny, jako jsou konopná semínka, goji, kakao a maca, které vám dodají vitamíny, antioxidanty a přírodní bílkoviny.
   
 • Mandle

  Dokonale hutná a květní mandle je bohatá na mononenasycené tuky, které mohou při začlenění do jídelníčku pomoci snížit riziko vzniku srdečního onemocnění až o 30 %. Mají také vysoký obsah hořčíku prospěšného pro srdce a draslíku, který přispívá k regulaci krevního tlaku. Syrové oloupané mandle jsou skvělou přísadou do každého NutriBlastu!

 • Skořice

  Špetka skořice ve vašem NutriBlastu jej může pomoci trošku osladit bez přidaného cukru! Skořice má však mnohem více úžasných vlastností. Za prvé, je známo, že má antioxidační, antidiabetické, protizánětlivé a protinadýmavé vlastnosti.

 • Mandlové mléko

  Alternativy k mléčným výrobkům a mléku se objevují jedna za druhou. Kromě sójového mléka je mandlové mléko nejoblíbenější možností. Má nižší obsah kalorií a nabízí o 50 % více vápníku než kravské mléko. Neobsahuje laktózu a kasein, ale i tak by se mu měly vyhýbat osoby s alergií na ořechy. 

 • Muškátový oříšek

  Muškátový oříšek, "sváteční" koření, je dalším významným zdrojem antioxidantů. Jeho těkavé oleje jsou zodpovědné za jeho afrodiziakální a léčebné vlastnosti. Jeho terapeutické použití zahrnuje využití jako prostředek proti plísním, antidepresivum a stimulant trávicí soustavy. V tomto silném koření lze nalézt minerály, jako je měď, draslík, vápník, železo, zinek a hořčík.

Top