Pro radost

Smoothie ,,karamelové jablko"

Smoothie ,,karamelové jablko"

Počet zhlédnutí : 2577

Uspokojte chutě na sladké a zároveň ušetřete za zubaře :) Zkuste smoothie s příchutí karamelového jablka! Tento dezert je přirozeně oslazen výživnými jablky a datlemi, které smoothie dodají ,,karamelovou" chuť. Přidejte špetku skořice či vnitřek vanilkového lusku a spojte všechny chutě v jeden lahodný koncert. S dvěma porcemi zeleniny a jedním ovocem do sebe dostanete to nejlepší.

Ingredience

Postup přípravy

Vložte všechny ingredience do vysokého pohárku a mixujte 30 s. do hladké konzistence.

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Jablko

  Jablka bohatá na antioxidanty, které údajně působí proti několika typům rakoviny, by mohla být dost dobře klíčem k tomu, jak si "udržet doktora daleko od těla". Přispívají k boji proti srdečním onemocněním, přibývání na váze a vysoké hladině cholesterolu. Vláknina obsažená v jablkách je důležitá v prevenci reabsorpce cholesterolu.

 • Arašídové máslo

  Přestaňte používat arašídové máslo v sendvičích s marmeládou a přidejte trošku zcela přírodního a organického arašídového másla do svého Blastu! Arašídové máslo nabité správnými tuky vám může ve skutečnosti pomoci zhubnout, a to i přes svůj vysoký obsah kalorií. Arašídové máslo plné vlákniny a bílkovin vám pomůže se nasytit při současném snižování neočekávaných chutí k jídlu.

 • Datle

  Datle jsou oblíbenou sladkou volbou pro mnoho nepečených dezertů a energetických tyčinek. To, že jsou snadno dostupným zdrojem sacharidů - cukrů - z nich dělá skvělou volbu pro okamžitou energii (ideální pro sportovce). Datle mohou nejen osladit váš NutriBlast, ale také dodávají vlákninu a draslík, další důležitý prvek pro sportovce, který zabraňuje svalovým křečím.

 • Skořice

  Špetka skořice ve vašem NutriBlastu jej může pomoci trošku osladit bez přidaného cukru! Skořice má však mnohem více úžasných vlastností. Za prvé, je známo, že má antioxidační, antidiabetické, protizánětlivé a protinadýmavé vlastnosti.

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Top