Pro radost

Tropická mango smoothie miska

Tropická mango smoothie miska

Počet zhlédnutí : 1835

Máte radši hutnější smoothie na lžičku než klasické tekuté drinky? Pak je tato miska plná štěstí pro vás to pravé! Neuvěřitelně hladká a krémová mísa s tropickým mangem nabitá vitamínem C, vlákninou a dalšími živinami, které působí blahodárně na váš imunitní systém. Nejlepší ze všeho je, že tento recept vyžaduje pouze čtyři ingredience. Mango a kokosové mléko zajistí tu pravou tropickou explozi.

Ingredience

Postup přípravy

Vložte všechny ingredience do vysokého pohárku a mixujte 30 s. do hladké konzistence.

  • Kokosové mléko

    Nápoje s kokosovým mlékem jsou jiné než to husté kokosové mléko, které je k dostání v plechovce a má nižší obsah kalorií a gramů tuku. Kokosový tuk je hlavně nasycený tuk, který měl až do nedávna špatnou reputaci.

  • Javorový sirup

    Javorový sirup obsahuje méně kalorií a vyšší koncentraci minerálů než med, přičemž uspokojí vaše chutě na sladké. Také obsahuje zinek a mangan, které jsou vynikající pro váš imunitní systém. Zinek obsažený v javorovém sirupu je také skvělý pro reprodukční zdraví u mužů.

  • Chia semínka

    Toto mayské semínko obsahuje úžasnou směs bílkovin, sacharidů, tuků a vlákniny, což z něj dělá ideální povzbuzovač! Má rovněž vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které pomáhají tělu stabilizovat hladinu cukru v krvi a zpomalit trávení sacharidů. Dále jsou chia semínka dobrým zdrojem železa, vápníku a zinku. Tato malá semínky opravdu dokáží vše!

Top