Pro radost

Tropický ananasovo-bazalkový shake

Tropický ananasovo-bazalkový shake

Počet zhlédnutí : 2335

Exotický a velmi osvěžující shake

Ingredience

Postup přípravy

Suroviny vložte do Nutribulletu, dolijte mlékem a mixujte. Servírujte s čerstvou bazalkou a kousky ananasu.

Postup přípravy

Ananas nakrájený na kostky dejte zmrazit, poté všechny suroviny vložte do Nutribulletu, dolijte mlékem a mixujte. Servírujte s čerstvou bazalkou a kousky čerstvého ananasu.

  • Ananas

    Pouhý jeden šálek sladkého, osvěžujícího ananasu dodává 76,5 % denní doporučené dávky manganu, stopového prvku zásadního pro produkci energie a antioxidantů. Ananas také obsahuje vitamín C, který podporuje imunitu. Navíc ananas zklidňuje trávení a má protizánětlivé účinky.

  • Bazalka

    Bazalka má neuvěřitelně mnoho antioxidačních vlastností, které mohou pomoci chránit tělo před věcmi, jako je rakovina a předčasné stárnutí, a může také zlepšit náladu a zmírnit depresi. Bazalka je také vynikající antibakteriální bylina a její protizánětlivé účinky byly předmětem mnoha studií.

  • Mandlové mléko

    Alternativy k mléčným výrobkům a mléku se objevují jedna za druhou. Kromě sójového mléka je mandlové mléko nejoblíbenější možností. Má nižší obsah kalorií a nabízí o 50 % více vápníku než kravské mléko. Neobsahuje laktózu a kasein, ale i tak by se mu měly vyhýbat osoby s alergií na ořechy. 

Top