Pro radost

Zeleno - oranžové osvěžení

Zeleno - oranžové osvěžení

Počet zhlédnutí : 1133

Ingredience

Postup přípravy

Nektarinky nakrájíme na kousky a vložíme do mixeru,přidáme dvě hrstky lístků máty a polévkovou lžíci medu a nakonec zalijeme studeným zelený čajem a mixujeme.

 • Nektarinky

  Svěží a šťavnaté nektarinky jsou nabité antioxidanty, které brání volným radikálům v okolí ve vstupu do vašeho těla, prodlužují proces stárnutí a pomáhají udržovat zářivou pleť a zdravou hmotnost. Pokud je chcete připravit na extrakci živin, opláchněte je, rozpulte je a odstraňte pecku. Není třeba odstraňovat slupku, protože obsahuje několik vitamínů, minerálů a antioxidantů.

 • Máta peprná

  S více než 20 různými druhy tato populární bylina nejen úžasně voní, ale také má řadu zdravotních účinků. Původně se pěstovala ve Středomoří, ale nyní se běžně používá v celé Evropě, Spojených státech a v některých částech Afriky a Asie. Její mnohá využití zahrnují tlumení bolesti hlavy, únavy, stresu, astmatu, bronchitidy a zažívacích potíží.

 • Zelený čaj

  Zelený čaj, který je již dlouho proslulý svými antioxidačními účinky, obsahuje katechiny (konkrétně EGCG) - silný flavonoid, který byl konkrétně spojen s prevencí rakoviny. Tyto jedinečné katechiny jsou skvělé pro zdraví mozku a celkovou vitalitu. Zelený čaj také pomáhá při detoxikaci díky svému obsahu chlorofylu. Je také jemným stimulantem díky svému nižšímu obsahu kofeinu.

 • Med

  Surový organický med dodává často nezbytnou energii díky svým sladkým sacharidům. Med je také skvělý na úlevu od bolesti v krku, ranní nevolnost a infekci močového měchýře. I když by měl být chápán jako běžné sladidlo, je surový med daleko zdravější než rafinované cukry dextróza a sacharóza.

Top